Корзина
79 отзывов
+380 96 705 32 23
+380 63 705 32 23
+380 44 390 14 45
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
GARDEN.UA - товари для саду та городу
Корзина

Гербіцид Чистогран в.г. (50 гр), Презенс Технолоджи

Гербіцид Чистогран в.г. (50 гр), Презенс Технолоджи, фото 2
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Гербіцид Чистогран в.г. (50 гр), Презенс Технолоджи

Чистогран – ефективний гербіцид суцільної дії. Володіє широким спектром дії: усуває всі види однорічних і багаторічних бур'янів, чагарники, а також деревинну рослинність. Відрізняється від аналогічних препаратів вдосконаленою формулою поверхнево-активних речовин і допоміжних компонентів.

 

Діюча речовина: моноамонійна сіль гліфосату 757 г/л.

Препаративна форма: гранули, що диспергуються у воді.

Клас токсичності: 3.

 

Особливості технології внесення

Робочий розчин необхідно використати протягом декількох годин після приготування. З метою одержання максимальної ефективності, необхідно забезпечити достатнє й рівномірне обприскування надземної частини рослин. Препарат швидко поглинається через надземну частину рослини. Після попадання в рослину, дикват призводить до незворотних руйнівних процесів в клітинах рослин, що в свою чергу веде до висушування тканин рослини. Внаслідок швидкого руйнування діючої речовини під дією ультрафіолетового проміння, вже через 4 дні після обробки рослини можна використовувати на корм худобі.

 

Застосування

Об'єкт, що обробляється

Бур'яни

Норма витрати препарату, л/га

Ділянки призначені для посіву сільськогосподарських культур, смітники, декоративні доріжки, приствольні круги плодових культур та інші засмічені бур'янами площі, вільні від культурних рослин

Багаторічні злакові та дводальні бур'яни

 

2,0

 


1,0
Однорічні дводальні та однодольні бур'яни

Найефективніший період для застосування – фаза початку побуріння кошиків соняшнику. Найсприятливіша погода для використання препарату – похмура, тепла, при достатній вологості повітря і грунту. Дощ вже через 30 хвилин після обробки не впливає на ефективність дії препарату.

Не допускати випадкового попадання розчину на інші культури! Ручні роботи на посівах слід проводити не раніше ніж через 7 днів після обробки, а механізовані –  через 4.

 

Сумісність

Препарат добре сумісний з гербіцидом Чистопол та добривом аміачною селітрою. Якщо виникають сумніви щодо сумісності з іншим препаратом, краще провести попередній тест.

 


 ----------------------------------------

НОВИНКА! Щепа декоративна GARDEN 8 кольорів лише по 75 грн за мішок 50л. Власне виробництво. Детальніше: https://garden.ua/g89916790-schepa-triska-dekorativna

Щепа декоративна 8 кольорів лише по 75 грн за мішок 50л


 ----------------------------------------

Суперпропозиція! Акція "ГАЗОННИЙ БУМ" до -50% на добрива для газону. Детальніше: https://garden.ua/g97241665-dobriva-dlya-gazonu
Газонный бум

Упаковка
Вес0.045 кг
Пользовательские характеристики
ПроизводительПрезенс Технолоджи
Страна производительУкраїна
Торговая маркаЧистогран
  • Цена: 30,30 грн.