Корзина
78 отзывов
+380 96 705 32 23
+380 63 705 32 23
+380 44 390 14 45
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
GARDEN.UA - товари для саду та городу
Корзина

Біоінсектицид Бітоксибацилін-БТУ-р для захисту рослин від шкідників (спрей),125 мл, БТУ-Центр

Біоінсектицид Бітоксибацилін-БТУ-р для захисту рослин від шкідників (спрей),125 мл, БТУ-Центр, фото 2
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Біоінсектицид Бітоксибацилін-БТУ-р для захисту рослин від шкідників (спрей), 125 мл, БТУ-Центр

Бітоксибацилін-БТУ-р (спрей) – біоінсектицид для захисту квітів і кімнатних рослин від сисних і гризучих комах-шкідників (попелиця різних видів, гусінь, щипавка, міль, листова галиця, борошнистий червець, павутинний кліщ, трипси, шовкопряд білокрилка і ін.) та профілактики повторної появи шкідників.

 

Склад: життєздатні бактерії Bacillus thuringiensis ендоспори та біологічно-активні продукти життєдіяльності бактерій – білкові кристали (ендотоксин) та термостабільний бета-екзотоксин.

 

Механізм дії

Після поїдання обробленого біопрепаратом листя, комаха перестає харчуватися, пригнічується секреція ферментів травлення, відбувається порушення діяльності кишківника.  Масова загибель шкідників настає через 2-3 доби й триває протягом 10-15 днів. Препарат також порушує терміни метаморфоза, знижує плодючість самок комах-шкідників і життєздатність наступних поколінь. Безпечний для рослин, людей, домашніх тварин, корисних комах (в т.ч. бджіл). 

Препарат можна поєднувати з кореневим і позакореневим живленням. 

 

Застосування

  • Струснути флакон і окропити препаратом  всі його частини (стовбур, гілки, листя з зовнішньої і внутрішньої сторони) і поверхню земляного  покрову  в горщику. Після обробки не потрібно мити рослину.
  • Для збільшення ефекту рекомендується обприскати рослини, що знаходяться поруч з ураженим екземпляром.
  • При наявності білокрилки й кліща додатково обприскати ґрунт розчином.
  • Обприскування проводити рівномірним нанесенням препарату на листя рослини та ґрунт з періодичністю 1-2 рази з інтервалом 5-10 днів.

 ----------------------------------------

НОВИНКА! Щепа декоративна GARDEN 8 кольорів лише по 75 грн за мішок 50л. Власне виробництво. Детальніше: https://garden.ua/g89916790-schepa-triska-dekorativna

Щепа декоративна 8 кольорів лише по 75 грн за мішок 50л


 ----------------------------------------

Суперпропозиція! Акція "ГАЗОННИЙ БУМ" до -50% на добрива для газону. Детальніше: https://garden.ua/g97241665-dobriva-dlya-gazonu
Газонный бум

Основные атрибуты
Производитель  БТУ-Центр
Упаковка
Вес0.165 кг
Пользовательские характеристики
Страна производительУкраїна
Торговая маркаБітоксибацилін-БТУ-р
  • Цена: 49,35 грн.