Корзина
7 отзывов
+380 96 705 32 23
+380 63 705 32 23
+380 44 390 14 45
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
GARDEN.UA - товари для саду та городу
Корзина

Протруйник Тексіо Велум 290 FS т.к.с. (500 мл), SBM

Протруйник Тексіо Велум 290 FS т.к.с. (500 мл), SBM, фото 2
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Протруйник Тексіо Велум 290 FS т.к.с. (500 мл), SBM

Тексіо Велум - протруйник, який має як інсектицидні, так і фунгіцидні властивості, з "антистресовим" ефектом стимуляції рослин.


Діючі речовини: імідаклоприд, 140 г/л; пенсикурон, 150 г/л.

 

Механізм дії:

препарат для обробки бульб картоплі перед садінням та замочування кореневої системи овочевих культур, що запобігає розповсюдженню таких шкідників як колорадський жук, дротяники, несправжні дротяники, личинки хрущів, цикадки, попелиці, трипси, молі, блішки. При цьому контроль над шкідниками здійснюється з самого початку вегетації та, як мінімум, до кінця цвітіння картоплі, а овочів – щонайменше 30 днів від часу замочування. Фунгіцидна дія препарату направлена на захист від ризоктоніозу сходів і врожаю при гарному додатковому ефекті проти різних видів парші та мокрих гнилей.

 

Основні переваги препарату:

  • Неперевершений захист картоплі, овочів та саджанців від колорадського жука, ґрунтових шкідників та хвороб з самого початку росту та розвитку рослин.
  • Комбінований захист від шкідників та хвороб з ефектом стимуляції росту та розвитку рослин, наслідком чого є підвищення урожайності та частки товарних бульб.
  • Надзвичайно довгий термін захисту (як мінімум до кінця цвітіння картоплі).
  • Тексіо Велум не потребує дотримуватися строків виходу в поле для проведення робіт та строків очікування до збору урожаю.
  • Безпечність для корисних комах та навколишнього середовища.

 

Застосування:

Культура

Шкідливий об'єкт

Норма витрати препарату

Картопля

колорадський жук, дротяники, несправжні дротяники, личинки хрущів, цикадки, попелиці, трипси

10 мл на 0,1-0,2 л води на 10 кг насінного матеріалу картоплі

Ризоктоніоз, парша

Томати, перець, баклажани, капуста

колорадський жук, капустянка, дротяники, капустяна міль

10 мл на 1 л води

Плодові, декоративні та лісові культури

листогризучі, сисні та грунтові шкідники

20 мл на 1л води

 

Особливості використання:

Робочий розчин слід рівномірно розбризкати (за допомогою обприскувача або іншого приладу) на бульби картоплі перед садінням і ретельно їх перемішати. Протруєний посадковий матеріал слід висаджувати, по можливості, в короткий термін після протруєння. Замочувати кореневу систему розсади протягом 6-8 годин, перед висадкою у відкритий грунт. Розчин додається до «бовтанки» – глина, перегній, вода (0,7кг:0,8кг:1,0л), та ретельно перемішується. Проводять повне занурення кореневої системи саджанців в суміш безпосередньо перед садінням. Цієї суміші достатньо для обробки 35-40 саджанців. Робочий розчин не бажано залишати на тривалий період без збовтування. Застосовувати безпосередньо після розбавлення водою.

Основные атрибуты
Производитель  SBM
Страна производительФранція
Упаковка
Вес0.0 (кг)
Дополнительные характеристики
Торговая маркаТексіо Велум
  • Цена: 1 000,70 грн.