Корзина
7 отзывов
+380 96 705 32 23
+380 63 705 32 23
+380 44 390 14 45
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
GARDEN.UA - товари для саду та городу
Корзина

Гербіцид Галант р.к. (100 мл), Укравіт

Гербіцид Галант р.к. (100 мл), Укравіт, фото 2
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Гербіцид Галант р.к. (100 мл), Укравіт

Галант - десикант, контактний гербіцид суцільної дії  для обприскування посівів  соняшника та  інших культур.

 

Дiюча речовина Глюфосинат амонію, 150 г/л.


Механізм дії:

Глюфосинат амонію блокує функціонування ферменту глютамінсинтетази, що призводить до підвищення в клітинах вмісту аміаку і, як наслідок, пригнічення процесу фотосинтезу, порушення мембранних функцій та зменшення біосинтезу білків. Високий вміст аміаку в клітині знижує значення рН по всій мембрані, зменшує продукування енергії, яка необхідна для росту та розвитку рослини. Утворений до токсичного рівня аміак забезпечує швидке знищення зелених частин культурних рослин та бур’янів.

 

Застосування:

Розрахункову кількість препарату розчинити у чистій воді та ретельно перемішати розчин. Робочий розчин готувати безпосередньо перед обприскуванням і використати в день приготування.

Обробку проводять за сприятливих погодних умов, в безвітряну суху погоду, при температурі не вище +30 °С в ранкові або вечірні години з використанням ранцевого обприскувача. Впродовж 7-10 днів до або після застосування гербіциду не проводити жодних агротехнічних заходів. Також рекомендовано проводити обприскування вегетуючих бур’янів навесні за 10-14 діб до посіву або висадки культури.

Не рекомендується застосування препарату за несприятливих умов (у холодну або дуже жарку погоду, при надмірному зволоженні і в період, коли бур’яни знаходяться в пригніченому стані), а також упродовж 6 годин до або після випадання опадів, роси тощо. При застосуванні у плодових садах і виноградниках у міжрядді та приштамбових смугах необхідно уникати попадання робочого розчину на культурні насадження. 

 

Переваги препарату:

• знищує широкий спектр однорічних і багаторічних бур’янів у посівах сільськогосподарських культур;

• ідеальний препарат для знищення бур’янів у плодових садах і виноградниках (на відміну від гліфосатів, системна дія яких може інколи призводити до загибелі культурних рослин, особливо молодих);

• застосовується у ширшому діапазоні температур повітря, ніж препарати на основі гліфосату;

• при десикації забезпечує однорідне дозрівання сільськогосподарських культур і знищення бур’янів.

 

Препаративна форма: розчинний концентрат.


Максимальна кратність обробок за сезон – 1 (2 – за потреби).

Строк виходу працівників на оброблені ділянки для проведення ручних робіт – не потребує, механізованих – 3 доби. Строк очікування від обробки до збирання врожаю соняшника – 7 діб.

Основные
Производитель  Укравіт
Страна производительУкраїна
Упаковка
Вес0.0 (кг)
Дополнительные характеристики
Торговая маркаГалант
  • Цена: 63,20 грн.