Корзина
7 отзывов
+380 96 705 32 23
+380 63 705 32 23
+380 44 390 14 45
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
GARDEN.UA - товари для саду та городу
Корзина

Біодеструктор Каліус біопрепарат для компосту (200 гр), Біохім-Сервіс

Біодеструктор Каліус біопрепарат для компосту (200 гр), Біохім-Сервіс, фото 2
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Біодеструктор Каліус біопрепарат для компосту (200 гр), Біохім-Сервіс

Каліус для компостування - багатокомпонентний комплекс молочнокислих бактерій, ферментів та мікроорганізмів. Застосовується для біодеструкції та утилізації органічних відходів та рослинних залишків під час компостування.

Виробник: Біохім-Сервіс (Україна)

Для захисту від: компостування росинних відходів

Діюча речовина: Спеціальні бактерії (В. subtilis і В. Licheniformis), вирощені в лабораторних умовах, висушуються з особливих технологій та перемішуються з поживними для мікроорганізмів мінеральними речовинами. У такому вигляді ці бактерії можуть довгий час зберігатися в «сплячому» стані, в очікуванні виконання своєї місії.

 

Основні переваги препарату:

Прискорює компостування органічних відходів.Нейтралізує неприємні запахи навколо гниючої компостної ями, знищують насіння бур’янів і хвороботворні мікроорганізми. В результаті діяльності бактерій отримують дуже якісне органічне добриво для будь-яких типів грунтів. Рослини, вирощені на такому компості будуть більш стійкі до захворювань і шкідників, перепадів температури і вологості.

 

Застосування:

Доза препарату

Норма витрати

Об'єм вмісту компостної купи, куб.м

для першого внесення, г

20г

1

для наступних внесень, г

20г

1

 

Особливості використання:

Вміст пакету розчинити у 10л теплої нехлорованої води. Витримати при кімнатній температурі 40-60 хв періодично перемішуючи. Рівномірно пошарово обробити 1м.куб відходів.

Кожен шар (20-25 см) компостної ями вкривати гноєм або шаром землі.

Вміст компостної купи потрібно перемішувати1-2 рази на місяць перемішувати та зволожувати нехлорованою водою. Під час перемішування додатково вноситься Комплезим К (0,5 пакету на 10 л води).

Для ефективної дії препарату в компостну яму або купу потрібно забезпечити належний доступ повітря. Необхідні умови для якісної переробки компосту, - це доступ повітря (не слід формувати компостну купу або яму на протязі), і вологість, оптимально 60% -70%. Компостну яму не потрібно накривати поліетиленом та іншими матеріалами що не пропускають повітря. Зверху поверхню прикрити травою, соломою або ґрунтом завтовшки 10см.

Обробку проводити в періоди мінімальної сонячної активності (з 18-ї до 10-ї години) або за хмарної погоди уникаючи попадання прямих сонячних променів.

Ефект від дії біопрепарату 6-8 тижнів.

Обробку препаратом проводити за температури від +5°С.

Робочий розчин потрібно використати протягом 3 годин.

 

Правила зберігання препарату:

Зберігати продукт потрібно в оригінальній упаковці в сухих, провітрюваних приміщеннях, захищаючи від дії сонячних променів при температурі від -30°С до +30°С.

Термін придатності не менше трьох років від дати виробництва.

 

Основные атрибуты
Производитель  Біохім-Сервіс
Страна производительУкраїна
Упаковка
Вес0.0 (кг)
Дополнительные характеристики
Торговая маркаКаліус біопрепарат для компостування
  • Цена: 121,91 грн.