Корзина
7 отзывов
+380 96 705 32 23
+380 63 705 32 23
+380 44 390 14 45
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
GARDEN.UA - товари для саду та городу
Корзина

Протруйник Селест Топ 312.5 FS т.к.с. (20 мл), Syngenta

Протруйник Селест Топ 312.5 FS т.к.с. (20 мл), Syngenta, фото 2
Протруйник Селест Топ 312.5 FS т.к.с. (20 мл), Syngenta, фото 2
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Протруйник Селест Топ 312.5 FS т.к.с. (20 мл), Syngenta 

Селест Топ - комбінований протруйник насіння картоплі й озимої пшениці, який містить три діючі речовини.


Діюча речовина: 25 г/л флудиоксонілу; 25 г/л дифеноконазолу; 262,5 г/л тіаметоксаму.

 

Механізм дії:

Тіаметоксам — інсектицидна діюча речовина, позитивно впливає на схожість і силу росту. Після посадки тіаметоксам з поверхні бульб поступово переходить у ґрунтову вологу, а звідти через корінці в бадилля молодої рослини. Частина препарату лишається в ґрунті, де знищує ґрунтових шкідників, а решта рухається в рослині тільки ксилемою (знизу вгору) і не переходить з відпливом пластичних речовин у молоді бульби. Захисний період проти колорадського жука — до 90–100 днів. Завдяки високій розчинності у воді й клітинному соку тіаметоксам забезпечує стабільний захист у посушливих умовах. Флудиоксоніл — фунгіцидна діюча речовина контактної дії з невеликим проникаючим ефектом, аналог природного антибіотика, повністю контролює хвороби на поверхні бульб і насінні. Діє на спори і на пророслі гіфи грибів ще до проникнення в рослину. Дифеноконазол — фунгіцидна системна діюча речовина, діє на ґрунтову і насіннєву інфекцію, забезпечує захист кореневої системи та сходів рослин.

 

Основні переваги препарату:

  • Широкий спектр дії проти хвороб і шкідників та тривалий захисний період (готова до використання суміш фунгіцидів і інсектициду)
  • Стримувальний ефект поширення вірусних хвороб за рахунок контролю чисельності сисних шкідників
  • Можливість використовувати в сівозмінах, насичених зерновими
  • Можливість зменшити норми висіву (до 20–25 % від рекомендованих)
  • «Вігор»–ефект — стимулювання сходів, розвитку кореневої системи, підвищення стресостійкості
  • Висока окупність на товарних і насіннєвих посівах 

 

Застосування: 

Культура Спектр дії Норма витрати препарату
Картопля (перед посадкою) Парша ( види), фузаріоз, ризоктоніоз, альтернаріоз, фомоз. Грунтові шкідники, колорадський жук, попелиця. 20 мл/300 мл води на 30 кг бульб
100 мл/до 2 л води на 150 кг бульб
300 мл/до 6 л води на 450-500 кг бульб
Озима пшениця (перед сівбою) Летюча сажка, фузаріозно-гельмінтоспоріозна коренева гниль, септоріоз, борошниста роса. Хлібна жужелиця, злакові мухи ,попелиці, цикадки, хлібні блішки
 
100 мл/0,7 л води на 70 кг зерна
300 мл/2–2,5 л води на 200-250 кг зерна
 

Особливості використання:

Приготування робочого розчину слід робити на спеціально обладнаному місці. Селест Топ 312,5 FS к.с. є готовим до використання протруйником, який містить полімерний прилипач та барвник. При дотриманні рекомендацій не має негативного впливу на насіння та сходи. Може використовуватись в інтегрованих системах захисту. Максимальна кратність обробок- 1.Термін очікування після обробки: немає. Сумісний з полімерними препаратами для дражування насіння, а також з іншими препаратами для обробки насіння у вигляді водних текучих емульсій з нейтральною реакцією. Селест Топ 312,5 FS, ТН не сумісний з препарaтами на основі органічних розчинників.

Основные атрибуты
Производитель  Syngenta
Страна производительШвейцарія
Упаковка
Вес0.0 (кг)
Дополнительные характеристики
Торговая маркаСелест Топ
  • Цена: 79,07 грн.